Herzlich willkommen!

an Website der Familienpension mit Café und Weinkellerbar „ U Křížku“ in Kobylí in Sűdmӓhren

Reservierung der Unterkunft

Pension Zum Kreuzchen U Křížku Kobylí

Herzlich willkommen an Website der Familienpension mit Café und Weinkellerbar „ U Křížku“ in Kobylí in Sűdmӓhren. Die Familienpension wurde im Jahre 2018 neueröffnet.

Wir laden Sie herzlich zur Verkostung ausgezeichneten Weines vom
Weinbauer Oldřich Mikulica in der neugebauten Weinkellerbar ein.

Probieren Sie auch speziellen gerösteten Kaffee der Kaffeemarke Jordán mit regionalen Süßwaren und verschiedenen Leckereien in unserem Café und lassen Sie sich in unserer modernen Pension verwöhnen.

Kommen Sie und genießen Sie das Weintourismus mit der Atmosphäre und den Schönheiten von Südmähren in der Mikroregion Modré Hory ( Blue Mountain). Unser Team sorgt fűr Ihre schönsten und unvergesslichen Erlebnisse!

Věra a Petr Němcovi

Aktualitäten

Angebot

kavarna

Pronájem kavárny

Nabízíme pronájem kavárny pro pořádání vaší soukromé oslavy, například svatby, oslavy narozenin nebo promoci, firemního večírku apod. (včetně servisu). Jednotlivé

Zobrazit celé »

Veranstaltungskalender

Přehledný kalendář akcí v mikroregionu Modré Hory naleznete zde:

Tabelle der Weinveranstaltungen für ein bestimmtes Kalenderjahr:

1. dubna 2023

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali k nám na Vrbici, na již tradiční výstavu vín v sále kulturního domu …

6. května 2023

Vinaři z Velkých Pavlovic Vás zvou na Májové otevřené sklepy v sobotu 6. května 2023. Přijďte ochutnat skvělá vína z Velkých Pavlovic.

13. května 2023

Vinaři Vrbice otevřou své vinné sklepy návštěvníkům při pravidelné akci s názvem Z kopca do kopca od 10:00 hodin. Čeká Vás asi 20 otevřených sklepů, závody na koloběžkách a večerní program v podobě posezení u cimbálu.

20. května 2023

Na kole nebo pěšky budete moci putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy, zažít atmosféru jara mezi vinicemi a ochutnat vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

27. května 2023

Zveme Vás na tradiční akci – Den otevřených sklepů v areálu vinných sklepů pod Kraví horou v Bořeticích.

17. června 2023

Přijďte nasát místní lidové tradice a folklór u příležitosti nejvýznajmnější akce v obci Kobylí – krojovaných hodů.
Těšíme se na Vás …

22. července 2023

Teplá letní noc, přátelská nálada, skvělé víno a vy budete moci putovat mezi malebnými vrbeckými sklepy za svitu hvězd a zpěvu cvrčků. Vítejte na Vrbici.

6. srpna 2023

Krojované hody pořádají stárci, stárky a krojovaná chasa ve spolupráci s obcí Bořetice. Prožijte neopakovatelný zážitek při hudbě, tanci a místním folklóru …

26. srpna 2023

Obec Kobylí Vás zve na slavnost vinařů, vinohradníků a přátel dobrých vín s názvem Zarážení hory, které je jednou z největších akcí v Modrých Horách. Slib hotařů, vystoupení folklórních souborů spojené s pestrým programem v Suchořádské zmole …

27. srpna 2023

Stárci, stárky a chasa z Vrbice Vás srdečně zvou na jeden z největších svátků obce. Těšíme se na Vás …

9. září 2023

Svazek obcí MODRÉ HORY zve všechny vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky na podzimní již 15. ročník putování mezi vinohrady a sklepy s chutí burčáku KRAJEM VÍNA 2023: PUTOVÁNÍ ZA BURČÁKEM PO MODRÝCH HORÁCH dne 9. září 2023. Razítkovací místa ve všech obcích otevřena od 9:00 do 16:00 hod.. Velké Pavlovice, Němčičky, Bořetice, Kobylí a Vrbice. Kochejte se pěšky či na kole krásami a zajímavostmi Modrých Hor a ochutnejte nejen výborný burčák. Oficiální start od 9:00 hod z venkovního areálu Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích …

23. září 2023

TJ Sport Němčičky zve na další ročník závodu Cyklomaraton „Mezi vinohrady“. Trať je vedena okolím obcí spadajících do mikroregionu Modré Hory. Přijeďte si zazávodit. Start v dopoledních hodinách. Na konci cílové rovinky budou mít možnost závodníci ochutnat skvělá vína od modrohorských vinařů.

16. září 2023

TJ Sport Němčičky zve na další ročník závodu Cyklomaraton „Mezi vinohrady“. Trať je vedena okolím obcí spadajících do mikroregionu Modré Hory. Přijeďte si zazávodit. Start v dopoledních hodinách. Na konci cílové rovinky budou mít možnost závodníci ochutnat skvělá vína od modrohorských vinařů.

7. října 2023

Obec Bořetice, SDH Bořetice, Svobodná spolková republika Kraví hora Bořetice a Běžecký klub Hodonín Vás všechny srdečně zvou na 21. ročník BĚHU ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM a během Bořeticemi, a to v sobotu 7. října 2023.

Adresse der Einrichtung

Kontakte:

Adresse:

Penzion U Křížku

Kobylí 885

691 10 Kobylí na Moravě

GPS 48°56’00.0″N 16°53’32.6″E

Rezervace termínu

Prohlídka Vinařství Oldřich Mikulica

Prosím vyplňte rezervační formulář: