Penzion

Naším cílem je nabídnout hostům příjemné a moderní prostředí, komfortní ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, každý o rozloze 26 m², dále v jednom třílůžkovém apartmá o rozloze 32 m² a v jednom šestilůžkovém apartmá s možností jedné přistýlky o rozloze 57 m².

Pokoje

Nabízíme ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích, každý o rozloze 26 m², vybavených prostornými oddělenými nebo manželskými postelemi s možností přistýlky. Jeden z pokojů je upraven pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pokoje jsou zařízeny designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu a vybaveny vším potřebným pro vaše pohodlí. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým boxem, toaletou a umyvadlem. Pokoje jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Další výbava zahrnuje vysokorychlostní wifi připojení, LED televizor a vysoušeč vlasů. Ke vstupu do pokojů a veřejných prostor penzionu slouží čipová karta. Všechny pokoje jsou v přízemí objektu penzionu přístupné bezbariérově a po vzoru amerických motelů zaparkujete svým vozem přímo před dveřmi do vašeho pokoje. 6 z 8 pokojů je osazeno francouzským oknem s přímým přístupem na dvůr a zahradu. Všechna okna mají elektricky ovládanou roletu, která je schopna pokoj plně zatemnit a připravit tak pro vás klidné a intimní prostředí. Těšit se můžete na ručně vyráběné matrace, které pro náš penzion speciálně vyrobil pan čalouník Pavel Konečný z Bořetic. Matrace byly vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, jejich výška je 25 cm a jsou tvarovány tak, aby je bylo možné použít odděleně nebo spojené v jednu matraci na manželské posteli. Hýčkat Vás budou přikrývky a polštáře řady Mirabell od firmy PiCaSo Manufactury. 

 

Apartmá

Nabízíme ubytování v prostorných apartmá v 1. patře budovy kavárny (přístup po venkovním schodišti), ve dvou třílůžkových o rozloze 32 m² a v jednom šestilůžkovém s možností jedné přistýlky o rozloze 57 m². Apartmá disponují jednou nebo dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou, koupelnou a vstupní chodbou. Pokoje jsou vkusně zařízené designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu a vybavené vším potřebným pro vaše pohodlí. Ložnice jsou vybaveny prostornými manželskými postelemi a samostatným lůžkem, LED televizorem a šatní skříní. V kuchyni najdete plně zařízenou kuchyňskou linku (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, sklokeramická deska, digestoř, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí), jídelní stůl pro 3 nebo 6 osob, v koupelně vysoušeč vlasů. Všechny apartmány jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Samozřejmostí je vysokorychlostní wifi připojení.

Ceník ubytování:

Ceník ubytování je platný od 1. 1. 2023.

Podrobný přehled cen ubytovacích a doplňkových služeb v našem penzionu najdete v rezervačním formuláři.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Minimální délka ubytování o víkendech a v apartmánech i ve všedních dnech jsou 2 noci, v pokojích ve všedních dnech 1 noc.

Zdarma

Děti mladší 3 let bez nároku na lůžko.

Sleva 50 %

Děti mladší 6 let.

Domácí zvířata

nejsou povolena.

V ceně ubytování na pokojích a apartmánech je zahrnuta snídaně, parkování a vysokorychlostní wifi připojení.

V ceně ubytování není zahrnut ubytovací poplatek obci, který host platí v hotovosti po příjezdu do penzionu.

V případě obsazení penzionu 6 a více hosty je snídaně připravována formou bufetu. V opačném případě je snídaně připravována formou výběru ze tří menu. Snídaně vždy navíc obsahuje sladké pečivo, ovoce, ovocný džus, vodu, mléko, kávu a čaj.

Kromě snídaní nabízíme ubytovaným hostům další možnost stravování v našem penzionu výběrem z nabídky naší kavárny a z nabídky hotových jídel. V nabídce kavárny najdete především jednoduchá jídla italské kuchyně například prosciutto crudo, panini, grilovaný hermelín, pizza, barbeque chicken wings nebo zákusky od regionálních cukrářů. Blíže viz aktuální nabídka v menu kavárna. 

Hostům jiných ubytovacích zařízení v okolí našeho penzionu, které nemají v nabídce snídani, nabízíme možnost snídaně v našem penzionu v ceně 190 Kč/ osoba. Objednávku je nutné provést nejpozději den předem.

Důležité časy

check-in

15:00 – 20:00 h
(pozdější příjezd nutno domluvit předem
na tel. +420 770 655 660)

check-out

08:00 – 10:00 h

snídaně

08:00 – 9:30 h

večeře

18:00 – 20:00 h

(individuální domluva možná)

Platební podmínky

Flexibilní cena

Flexibilní cena umožňuje provést storno nebo změnu rezervace. Po potvrzení rezervace má provozovatel ubytovacího zařízení právo požadovat zálohu ve výši 50 % z celkové ceny za dohodnuté služby. Host provádí úhradu zálohy platební kartou prostřednictvím zabezpečené on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 5 dnů od jejího vystavení. Doplatek ceny za dohodnuté služby je host povinen uhradit nejpozději 7 dnů před příjezdem do penzionu, a to opět platební kartou prostřednictvím on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury.

V případě, že nedojde ze strany hosta k úhradě ceny za ubytování ve stanovené výši a lhůtě, má provozovatel ubytovacího zařízení právo zrušit rezervaci.

V případě flexibilní ceny je host oprávněn zrušit svoji rezervaci kdykoli před poskytnutím ubytovacích služeb. Zrušení rezervace musí být oznámeno písemně a host je povinen zaplatit provozovateli ubytovacího zařízení storno poplatek.

Storno poplatky
(při zrušení rezervace před zahájením čerpání ubytovacích služeb)

15 a více dnů – bez poplatku.

8 až 14 dnů – 50 % z celkové ceny.

7 a méně dnů – 100 % z celkové ceny.

Nevratná cena

Nevratná cena je zvýhodněná cena za ubytovací služby. V tomto případě nemá host možnost provést storno nebo změnu rezervace. Host provádí úhradu ceny za dohodnuté služby platební kartou prostřednictvím zabezpečené on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 5 dnů od jejího vystavení.

Galerie

Sauna

Ubytovaným hostům nabízíme možnost využit privátní finskou saunu. Rezervaci sauny lze provést v průběhu pobytu v penzionu nebo předem e-mailem případně telefonicky.
Maximální kapacita sauny je 4 osoby.

Ostatní služby

Ubytovací řád

Rezervace termínu

Prohlídka Vinařství Oldřich Mikulica

Prosím vyplňte rezervační formulář: