Penzion

Naším cílem je nabídnout hostům příjemné a moderní prostředí, komfortní ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, každý o rozloze 26 m², dále v jednom třílůžkovém apartmá o rozloze 32 m² a v jednom šestilůžkovém apartmá s možností jedné přistýlky o rozloze 57 m².

Pokoje

Nabízíme ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích, každý o rozloze 26 m², vybavených prostornými oddělenými nebo manželskými postelemi s možností přistýlky. Jeden z pokojů je upraven pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pokoje jsou zařízeny designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu a vybaveny vším potřebným pro vaše pohodlí. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým boxem, toaletou a umyvadlem. Pokoje jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Další výbava zahrnuje vysokorychlostní wifi připojení, LED televizor a vysoušeč vlasů. Ke vstupu do pokojů a veřejných prostor penzionu slouží čipová karta. Všechny pokoje jsou v přízemí objektu penzionu přístupné bezbariérově a po vzoru amerických motelů zaparkujete svým vozem přímo před dveřmi do vašeho pokoje. 6 z 8 pokojů je osazeno francouzským oknem s přímým přístupem na dvůr a zahradu. Všechna okna mají elektricky ovládanou roletu, která je schopna pokoj plně zatemnit a připravit tak pro vás klidné a intimní prostředí. Těšit se můžete na ručně vyráběné matrace, které pro náš penzion speciálně vyrobil pan čalouník Pavel Konečný z Bořetic. Matrace byly vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, jejich výška je 25 cm a jsou tvarovány tak, aby je bylo možné použít odděleně nebo spojené v jednu matraci na manželské posteli. Hýčkat Vás budou přikrývky a polštáře řady Mirabell od firmy PiCaSo Manufactury. 

 

Apartmá

Nabízíme ubytování v prostorných apartmá v 1. patře budovy kavárny (přístup po venkovním schodišti), ve dvou třílůžkových o rozloze 32 m² a v jednom šestilůžkovém s možností jedné přistýlky o rozloze 57 m². Apartmá disponují jednou nebo dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou, koupelnou a vstupní chodbou. Pokoje jsou vkusně zařízené designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu a vybavené vším potřebným pro vaše pohodlí. Ložnice jsou vybaveny prostornými manželskými postelemi a samostatným lůžkem, LED televizorem a šatní skříní. V kuchyni najdete plně zařízenou kuchyňskou linku (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, sklokeramická deska, digestoř, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí), jídelní stůl pro 3 nebo 6 osob, v koupelně vysoušeč vlasů. Všechny apartmány jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Samozřejmostí je vysokorychlostní wifi připojení.

Ceník ubytování:

Ceník ubytování je platný od 1. 1. 2020.

Podrobný přehled cen ubytovacích a doplňkových služeb v našem penzionu najdete v rezervačním formuláři.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Minimální délka ubytování o víkendech jsou 2 noci, ve všedních dnech 1 noc.

Zdarma

Děti mladší 3 let bez nároku na lůžko.

Sleva 50 %

Děti mladší 6 let.

Domácí zvířata

nejsou povolena.

V ceně ubytování na pokojích a apartmánech je zahrnuta snídaně, parkování, vysokorychlostní wifi připojení a ubytovací poplatek obci.

V případě obsazení penzionu 6 a více hosty je snídaně připravována formou bufetu. V opačném případě je snídaně připravována formou výběru ze tří menu. Snídaně vždy navíc obsahuje sladké pečivo, ovoce, ovocný džus, vodu, mléko, kávu a čaj.

Kromě snídaní nabízíme ubytovaným hostům další možnost stravování v našem penzionu výběrem z nabídky naší kavárny. Náš penzion neprovozuje restauraci. V nabídce kavárny přesto najdete především jednoduchá jídla italské kuchyně například prosciutto crudo, panini, grilovaný hermelín, pizza, barbeque chicken wings nebo zákusky od regionálních cukrářů. Blíže viz aktuální nabídka v menu kavárna. 

Hostům jiných ubytovacích zařízení v okolí našeho penzionu, které nemají v nabídce snídani, nabízíme možnost snídaně v našem penzionu v ceně 150 Kč/ osoba. Objednávku je nutné provést nejpozději den předem.

Důležité časy

check-in

15:00 – 20:00 h
(pozdější příjezd nutno domluvit předem
na tel. +420 770 655 660)

check-out

08:00 – 10:00 h

snídaně

08:00 – 9:30 h

večeře

18:00 – 20:00 h

(individuální domluva možná)

Platební podmínky

Flexibilní cena

Flexibilní cena umožňuje provést storno nebo změnu rezervace. Po potvrzení rezervace má provozovatel ubytovacího zařízení právo požadovat zálohu ve výši 50 % z celkové ceny za dohodnuté služby. Host provádí úhradu zálohy platební kartou prostřednictvím zabezpečené on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 5 dnů od jejího vystavení. Doplatek ceny za dohodnuté služby je host povinen uhradit nejpozději 7 dnů před příjezdem do penzionu, a to opět platební kartou prostřednictvím on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury.

V případě, že nedojde ze strany hosta k úhradě ceny za ubytování ve stanovené výši a lhůtě, má provozovatel ubytovacího zařízení právo zrušit rezervaci.

V případě flexibilní ceny je host oprávněn zrušit svoji rezervaci kdykoli před poskytnutím ubytovacích služeb. Zrušení rezervace musí být oznámeno písemně a host je povinen zaplatit provozovateli ubytovacího zařízení storno poplatek.

Storno poplatky
(při zrušení rezervace před zahájením čerpání ubytovacích služeb)

15 a více dnů – bez poplatku.

8 až 14 dnů – 50 % z celkové ceny.

7 a méně dnů – 100 % z celkové ceny.

Nevratná cena

Nevratná cena je zvýhodněná cena za ubytovací služby. V tomto případě nemá host možnost provést storno nebo změnu rezervace. Host provádí úhradu ceny za dohodnuté služby platební kartou prostřednictvím zabezpečené on-line platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 5 dnů od jejího vystavení.

Galerie

Sauna

Ubytovaným hostům nabízíme možnost využit privátní finskou saunu. Rezervaci sauny lze provést v průběhu pobytu v penzionu nebo předem e-mailem případně telefonicky.
Maximální kapacita sauny je 4 osoby.

cena vstupu (110 minut) …………………………. 300 Kč
každá další hodina ……………………………………. 100 Kč

cena vstupu (110 minut) …………………………. 450 Kč
každá další hodina ……………………………………. 200 Kč

Ubytovací řád

Rolovat nahoru
Rezervace termínu

Prohlídka Vinařství Oldřich Mikulica

Prosím vyplňte rezervační formulář: